CODEON NA allegro 1

0
 x 
Pusty koszyk

Naprawa drukarek paragonów POS Xprinter

Termiczne drukarki do paragonów POS różnią się od zwykłych biurowych drukarek atramentowych lub laserowych. Podczas gdy drukarki biurowe drukują głównie na arkuszach papieru przy użyciu materiałów eksploatacyjnych (atramentu lub wkładów), drukarki termiczne mogą drukować informacje, grafikę i kody kreskowe na rolkach termoczułego papieru paragonowego, wypalając informacje za pomocą głowicy drukującej. Dlatego w celu naprawy należy skontaktować się ze specjalistycznym centrum serwisowym do naprawy drukarek paragonowych, które posiada części zamienne, wiedzę i umiejętności.

W przypadku awarii drukarki paragonowej polecamy kontakt ze specjalistycznym serwisem naprawczym drukarek POS. Możesz pobrać sterowniki Xprinter z naszej strony internetowej na stronach każdego modelu. Dla wygody użytkowników umieściliśmy szczegółową instrukcję jak skonfigurować druk Xprinter, jak skonfigurować sterowniki, nawiązać połączenie WIFI lub Bluetooth. Osobno wyjaśniamy, jak zainstalować sterowniki COM, ponieważ często automatycznie rozpoznawany jest tylko port USB, który nie wymaga konfiguracji po instalacji.

Pomożemy Ci skonfigurować drukarkę Xprinter. Czasami drukarka nie drukuje paragonów, nawet jeśli sterowniki są zainstalowane poprawnie. W 80% przypadków jest to problem z portem USB, ponieważ drukarka domyślnie korzysta z portu używanego przez inne urządzenie. Po prostu zmień port USB przypisany do Xprinter. Jeśli tak nie jest w Twoim przypadku, zadzwoń po poradę. Oprócz ustawień i napraw możesz zamówić u nas firmware drukarki Xprinter.


Prace naprawcze wykonują wysoko wykwalifikowani technicy, którzy są doświadczonymi specjalistami z dużym doświadczeniem w naprawie sprzętu POS! Nasze ceny za naprawę drukarek do paragonów Xprinter i usługi oprogramowania układowego są niskie. A diagnostykę przeprowadzamy bezpłatnie, jeśli przeprowadzasz naprawy w naszym warsztacie.

Podczas diagnostyki ustalamy przyczynę awarii, następnie dobieramy części zamienne oraz ustalamy koszt i termin naprawy. Po naprawie montujemy, testujemy i wysyłamy do Państwa drukarkę paragonową Xprinter, udzielając przy tym gwarancji na użyte części zamienne i wykonaną pracę.

Nasze centrum serwisowe naprawia drukarki POS Xprinter, dodatkowo możesz u nas kupić popularne części zamienne, głowice drukujące/głowice termiczne do drukarek Xprinter.


Serwis naprawa DRUKAREK PARAGONOWYCH POS XPRINTER