CODEON NA allegro 1

0
 x 
Pusty koszyk

Naprawa Serwis

Grupa firm Iterator oraz przedstawicielstwo firmy w Polsce Codeon Sp z o.o. to serwis zajmujący się naprawą terminali Point Mobile, terminali dotykowych POS SAM4S, drukarek etykiet GoDEX, komputerów POS All-in-one Detaik oraz wielu innych marek i produktów. 


Świadczymy różne rodzaje pomocy technicznej:

  • Naprawa produktu w przypadku wykrycia wady po otrzymaniu (bezpłatna);
  • Odpłatna naprawa produktu po okresie gwarancji;
  • Bezpłatna naprawa produktu w okresie gwarancji;
  • Odpłatna naprawa na miejscu u klienta;

Oferujemy różnorodne usługi serwisowe sprzętu Auto ID oraz system kasowych - od zwiększenia pojemności dysku twardego i pamięci operacyjnej All-in-one POS do naprawy zasilaczy, ekranów i płyt głównych, napraw mechanicznych itp. Dzięki szerokiemu zasięgowi usług pocztowych jesteśmy w stanie zaoferować naprawę urządzeń z dostawą do dowolnego miasta w Polsce: Poznań, Warszawa, Kraków, Wroclaw etc.

Dokładny koszt naprawy terminala danych, systemu POS, drukarki etykiet możemy podać po diagnostyce. Na tej stronie możesz sprawdzić ceny napraw terminali Point Mobile i innych urządzeń automatycznej identyfikacji towarów i systemów POS.


Główne obszary działalności naszego serwisu:

Naprawa terminali dotykowych POS SAM4S
Naprawa terminali dotykowych Detaik
Naprawa monitorów POS
Naprawa monitorów POS SAM4S
Naprawa monitorów POS Detaik 
Naprawa drukarek paragonowych POS
Naprawa drukarek paragonowych POS SAM4S
Naprawa drukarek paragonowych POS Xprinter
Naprawa drukarek paragonowych POS G-printer
Naprawa kolektorów danych
Naprawa kolektorów danych Zebra
Naprawa terminali mobilnych Point Mobile
Naprawa kolektorów danych Caribe
Naprawa drukarek etykiet
Naprawa drukarek etykiet Zebra
Naprawa drukarek etykiet Godex
Naprawa drukarek etykiet G-printer
Naprawa skanerów kodów kreskowych
Naprawa skanerów kodów kreskowych Zebra
Naprawa skanerów kodów kreskowych Mindeo
Naprawa tabletów

Zalety naprawy sprzętu kasowego w naszym centrum serwisowym do naprawy kolektorów danych Motorola/Zebra, drukarek Zebra, terminali dotykowych POS Detaik i innych - ma szereg zalet. A pierwszymi z nich są fachowcy z dużym doświadczeniem. Pracownicy naszego warsztatu od wielu lat zajmują się naprawą urządzeń niezbędnych we współczesnym handlu. Są w stanie naprawić zarówno nowoczesne modele jak i starsze i rzadko spotykane skanery kodów czy kolektory danych. Nasz warsztat dysponuje specjalistycznym sprzętem do szczegółowej diagnostyki i napraw.

Kliknij w link i zapoznaj się z ofertą naszych usług! Istnieje sens wysyłania sprzętu kasowego oraz urządzeń Auto ID (terminale mobilne, drukarki do etykiet, terminale dotykowe POS i monitory POS, drukarki paragonów, skanery kodów kreskowych) z dowolnego miasta w Polsce do naprawy do naszego autoryzowanego serwisu w Poznaniu

Oferujemy wsparcie firmom działającym na terenie Polski. Fachowy serwis z gwarancją dla sprzętu AutoID i system kasowych. Serwisujemy urządzenia sklepowe, magazynowe i inne, w tym: terminale i kolektory inwentaryzatory, terminale dotykowe pos, czytniki kodów kreskowych, tablety przemysłowe, drukarki do etykiet, drukarki paragonowe POS, komputery mobilne etc.

Serwis naprawa drukarek kolektorow CENTRUM