CODEON NA allegro 1

0
 x 
Pusty koszyk

Drodzy Partnerzy!

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszych stoisk na dwóch targach technologii dla branży gastronomicznej i handlu detalicznego.

W dniach 8-10 listopada 2023 zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska B4 w Krakowie (Polska) na targach HORECA, jednym z najważniejszych wydarzeń w Polsce obejmujących branżę gastronomiczną, hotelarską i winiarską. Pełna oferta wyposażenia dla hoteli, restauracji i innych biznesów z branży HoReCa na stronie: https://horeca.krakow.pl

targi 2023

Film z poprzedniego wydarzenia można obejrzeć pod linkiem.

Dodatkowy bonus zapewniany przez te targi! Jednocześnie można odwiedzić smaczne Targi GASTROFOOD i ENOEXPO oraz spróbować pysznego jedzenia i wina! Obejrzyj wideo i przekonaj się, jak ekscytująca jest ta akcja.

Wstęp na targi jest bezpłatny po rejestracji on-line https://horeca.exposupport.pl/en-us/visitor/register

Adres - Targi w Krakowie: ul. Galicyjska 9 31-586 Kraków


Z kolei w dniach 22-23 listopada 2023 w Warszawie weźmiemy udział w Retail Show – największej corocznej imprezie handlu detalicznego B2B w Polsce – targach sprzętu, technologii i usług dla handlu detalicznego. https://www.retailshow.pl/

targi 2023 warszawa

Podczas dwóch dni targów Codeon wraz z ponad dwustu firmami zaprezentuje produkty dla sieci detalicznych, w tym: terminale dotykowe POS i drukarki paragonowe, kolektory danych, drukarki etykiet i skanery kodów kreskowych, systemy bezpieczeństwa i ochrony, systemy informatyczne do zarządzania siecią detaliczną, rozwiązania e-commerce, systemy lojalnościowe, outsourcing, usługi finansowe i doradcze.

Wstęp na targi jest bezpłatny po rejestracji on-line https://www.retailshow.pl/pl/ registration

Lokalizacja - Warszawskie Centrum EXPO XXI, Ignacego Prądzyńskiego 12/14, 01222 Warszawa, Polska

Czekamy na Państwa na naszych stoiskach, gdzie będzie można zobaczyć nowe kioski samoobsługowe SAM4S Astra, drukarki paragonowe, kolektory danych, a także części zamienne do sprzętu!

Do zobaczenia!