CODEON NA allegro 1

0
 x 
Pusty koszyk

Naprawa terminali mobilnych Point Mobile

Firma Point Mobile jest jednym z liderów wśród firm produkujących terminale magazynowe i kolektory sklepowe. Jej rozwiązania cieszą się dużą popularnością na światowym rynku i cieszą się doskonałą opinią. Ale jak każde urządzenie elektroniczne, terminale Point Mobile czasami wymagają regeneracji.


Nasza firma oferuje naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne oraz serwis techniczny, konfigurację produktów Point Mobile w naszym centrum serwisowym w Poznaniu, w Polsce.

Mamy niezbędny sprzęt do diagnostyki i naprawy, wykwalifikowany personel, potrzebne instrukcje zarówno dla produktów, które zostały już wycofane z produkcji, jak i dla nowych modeli skanerów i terminali mobilnych Point Mobile. Dlatego proszę skierować się do nas, jeśli potrzebujesz usług serwisowych i naprawczych, szukasz informacji, ile kosztuje wymiana wyświetlacza w terminalach Point Mobile lub wymiana klawiatury itp.

Nasz serwis pogwarancyjny jest nie tylko rzetelny, ale również skuteczny - dbamy o terminową realizację każdego zamówienia. Zapewniamy szybką naprawę i atrakcyjną cenę naprawy terminali Point Mobile. Przyjmujemy do naprawy kolektory danych Zebra i terminale mobilne Point Mobile z każdego miasta w Polsce: Szczecin, Bydgoszcz, Gdynia, Gdańsk, Łódź, Wrocław.

Jeżeli nie masz sprzętu zastępczego, oferujemy usługę ‘Wypożyczalnia kolektorów danych’. Często do nas zgłaszają się osoby potrzebujące wynajmu terminali mobilnych na krótki okres, na czas rejestracji zwiedzających targi, konferencje, przeprowadzania rocznej inwentaryzacji, w okresach szczytowego obciążenia w dni świąteczne.


Skontaktuj się z nami również w sprawie naprawy i innego sprzętu sklepowego. Oferujemy różnorodne usługi związane z obsługą sprzętu kasowego - od powiększenia dysku twardego i pamięci operacyjnej All-in-one POS, kalibracji wag etykietujących, do naprawy zasilaczy, ekranów i płyt głównych terminali sklepowych, napraw mechanicznych i innych.

Serwis naprawa KOLEKTORW DANYCH POINT MOBILE