CODEON NA allegro 1

0
 x 
Pusty koszyk

Naprawa czytników kodów kreskowych Mindeo

Ręczne skanery kodów kreskowych i czytniki bezprzewodowe bardzo często ulegają upadkom ze względu na sposób ich użytkowania. Tylko niektóre modele przemysłowych skanerów kodów posiadają wysoki stopień ochrony obudowy IP65. Większość z nich posiada stopień ochrony IP42 i nie wytrzymuje regularnych upadków na podłogę z wysokości większej niż 1,2 m.

Jeśli skaner do odczytu kodów kreskowych Mindeo spadł niedawno na podłogę i zauważyłeś pęknięcia na korpusie urządzenia - w takim przypadku możesz natychmiast skontaktować się z centrum serwisowym do naprawy skanerów kodów kreskowych. Być może po prostu wymieniając obudowę, używając uszkodzonego sprzętu, możesz szybko przywrócić urządzenie do pracy. Zakupujemy skanery kodów właśnie do takich napraw.

Wyraźnie widać również taką usterkę, jak zepsuty przycisk spustu w ręcznym lub stacjonarnym skanerze kodów kreskowych. Spust działa nieprawidłowo lub jest zablokowany? Ten błąd jest typowy przy dłuższym korzystaniu ze sprzętu, ponieważ przycisk ma gwarancję na ilość wciśnięć. Droższe modele, czytniki kodów kreskowych Mindeo wyposażone są w niezawodne przyciski SMD. Przyciski takie są przylutowane do płyty textolite i pokryte wodoodporną membraną, która chroni wypełnienie przed brudem, kurzem i wodą. Ale każdy czytnik może się zepsuć iw tym przypadku rozwiązaniem jest wymiana przycisku. Polecamy artykuł na naszej stronie o naprawie przycisku skanera własnymi rękami, jak naprawić skaner kodów kreskowych.


Po upadku wewnątrz mogą pojawić się luźne części. Problem może być niewidoczny dla użytkownika, ale jeśli skaner kodów kreskowych nie działa, warto skontaktować się ze specjalistami w tej dziedzinie.

Sprawdź, czy przewód nie jest uszkodzony lub przerwany. Czasami tych przerw nie widać i myślimy, że czytnik jest zepsuty, ale błąd pochodzi z kabla. Jeśli masz ten sam model, wymień kabel, opcjonalnie uruchom ponownie skaner i podłącz urządzenie do komputera lub systemu POS.

Jeśli sprawdziłeś już wszystkie powyższe, a Twój czytnik nadal nie odczytuje kodów kreskowych, najprawdopodobniej problem tkwi w samym skanerze i musisz skontaktować się ze sprzedawcą produktu, który potwierdzi wysłanie go do centrum serwisowego. Skontaktuj się z naszym serwisem do naprawy skanerów Mindeo, będziemy w stanie naprawić skaner kodów, skorygować najczęstsze błędy samych czytników kodów kreskowych. Możemy naprawić wszelkiego rodzaju usterki skanera do kodów - jeśli skaner kodów kreskowych zawiesza się, jeśli skaner kodów wyłącza się itp.


Serwis NAPRAWA CZYTNIKW KODOW KRESKOWYCH MINDEO