CODEON NA allegro 1

0
 x 
Pusty koszyk

Naprawa drukarek paragonowych POS

Drukarki paragonów POS stały się nieodzownym elementem wyposażenia każdego sklepu, zarówno stacjonarnego, jak i internetowego. Obecność systemu kasowego w postaci laptopa z drukarką paragonów, jednostki systemowej z monitorem POS czy komputera POS typu All-in-One to obecnie konieczność. Terminal dotykowy POS nie tylko pełni funkcję ewidencjonowania transakcji sprzedaży, ale również automatyzuje rozliczanie zakupów i zarządzanie zapasami.

Świadczymy kompleksowe usługi obejmujące naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne drukarek paragonowych SAM4S, Xprinter i G-printer w naszym autoryzowanym serwisie. Doświadczenie i wiedza naszych pracowników pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dostępność urządzeń zastępczych i części zamiennych przyspiesza tempo naprawy.


Główne obszary działalności centrum serwisowego

                  Naprawa drukarek paragonów POS SAM4S
                  Naprawa drukarek paragonów POS G-printer
                               Naprawa drukarek paragonów POS Xprinter

Zalecamy okresowe czyszczenie głowicy drukującej, czyszczenie wszystkich wałków napędowych, pasków, obcinaków i rolek oraz konserwację drukarki. Ale jeśli drukarka nie działa - skontaktuj się z nami.

Naszym klientom zapewniamy bezpłatną diagnostykę w przypadku napraw u nas, gwarancję na każdą wykonaną naprawę oraz użyte części zamienne. W pierwszej kolejności sprawdzamy stan bloku drukującego - głowicy termicznej, wałków dociskowych oraz prowadnic. W razie potrzeby nasi technicy wykonają całkowity demontaż urządzenia w celu renowacji wałków prowadzących i regulacji mechanizmu podawania papieru.

Podczas napraw wykorzystujemy oryginalne części zamienne i materiały eksploatacyjne, a także na życzenie klienta najwyższej jakości zamienniki. Na koniec testujemy urządzenie, zawsze je czyścimy, i regulujemy drukarkę termiczną.

Ze względu na niewielkie rozmiary i wagę, wysyłka drukarki POS do naprawy jest niedroga. Możesz wysłać urządzenie do naprawy do naszego serwisu w Poznaniu z dowolnego miasta w Polsce. Zapraszamy do współpracy!

Decydując się na usługi serwisowe naszej firmy mają Państwo pewność, że wszelkie diagnostyki, naprawy i przeglądy zostaną przeprowadzone według najlepszych standardów, solidnie i szybko.


Serwis naprawa DRUKAREK PARAGONOWYCH POS