CODEON NA allegro 1

0
 x 
Pusty koszyk

Naprawa tabletów Zebra

Tablety przemysłowe i komputery wózkowe swoją nazwę zawdzięczają nie obszarowi zastosowania, ale zdolności do pracy w takich przemysłowych warunkach eksploatacyjnych jak: wysoka wilgotność, zapylenie, wnikanie kropel/rozprysków wody oraz wpływy mechaniczne - uderzenia, wibracje, upadki itp. Ale nawet tablety Zebraspełniające przemysłowe standardy IP czasami trafiają do naprawy.

Pęknięty ekran w tablecie to jedna z najczęstszych i niestety kosztownych awarii. Ekran może zostać uszkodzony z wielu powodów. Niestety pęknięcie ekranu jest najczęściej spowodowane przez samego użytkownika tabletu z powodu:

- Upuszczenie tabletu PC;

- Upadek ciężkiego przedmiotu na tablet PC;

- Płyn dostał się do tabletu i spowodował zwarcie.


Dlatego wymiana matrycy w tablecie jest najczęściej przypadkiem pozagwarancyjnym i musi być przeprowadzona na koszt klienta. Z drugiej strony, jeśli niedawno kupiłeś tablet mobilny i nie ma na nim widocznych uszkodzeń fizycznych, ale na ekranie pojawiają się smugi, migotanie, pozostaje całkowicie biały lub czarny, przyczyny tego stanu mogą być spowodowane:

- Problemy z BIOS-em;

- Uszkodzenie podświetlenia matrycy;

- Awaria płyty głównej;

- Uszkodzenie falownika.


W takich przypadkach naprawa tabletów odpornych na wilgoć może być bezpłatna, jeśli urządzenie jest jeszcze na gwarancji. Skontaktuj się z centrum serwisowym specjalizującym się w naprawie tabletów przemysłowych Zebra, naprawie kolektorów danych Zebra, komputerów pokładowych oraz drukarek Zebra.

Serwis NAPRAWA TABLETOW ZEBRA