CODEON NA allegro 1

0
 x 
Pusty koszyk

Naprawa drukarek paragonów POS G-printer

Do niedawna do drukowania paragonów używano drukarek igłowych, których praca jest bardzo głośna. Odeszły już do przeszłości i zostały zastąpione cichymi i szybkimi termicznymi drukarkami paragonów. I choć w takiej drukarce nie ma dużej iłości części, w końcu drukarka do paragonów, jak każde inne urządzenie, może ulec awarii. Ze względu na niewielkie gabaryty dostawa do naprawy drukarki POS jest niedroga a możesz wysłać do naprawy drukarkę paragonową do naszego autoryzowanego serwisu w Poznaniu z dowolnego miasta w Polsce: Warszawa, Gdańsk, Wrocłąw, Łódź, Kraków, Toruń.

Drukarki paragonowe G-printer służą do drukowania paragonów, potwierdzeń zakupu, kart gwarancyjnych w sklepach, aptekach, sektorze usług wraz z systemami POS i komputerami.


Drukarki paragonowe są często instalowane w kuchniach restauracji, lokalach szybkiej obsługi, kawiarniach i pizzeriach w celu drukowania zamówień na przygotowanie posiłków. I oczywiście drukarki paragonów i pokwitowań często psują się w kuchniach, a awarie rzadko są objęte gwarancją. W biurach i sklepach większość usterek związana jest z zanieczyszczeniem drukarki, jej głowicy drukującej, wałków i można je wyeliminować samodzielnie.

Jeśli na drukowanym tekście i grafice, logotypach, kodach kreskowych występują pionowe białe smugi - sprawdź głowicę drukującą i wałki, a jeśli są zabrudzone, spróbuj je wyczyścić. Jeśli czyszczenie nie pomoże, skontaktuj się z centrum serwisowym do naprawy drukarek paragonów. Ponadto głowica drukująca często zawodzi, jeśli drukujesz duże ilości.


Możliwe problemy z drukarkami do paragonów G-printer:

• drukarka paragonowa nie włącza się;

• komputer nie widzi drukarki paragonów;

• podczas włączania lub drukowania występują błędy;

• drukarka РОS nie drukuje tekstu;

• na paragonie znajdują się białe lub ciemne smugi;

• urządzenie drukujące zacina taśmę kasową;

• występują usterki w elektronicznym wyświetlaczu.


Oznaki te mogą wskazywać na awarię obcinaka, kół zębatych, wału, głowicy drukującej lub całego mechanizmu drukującego, silnika głównego i innych podzespołów, zwłaszcza jeśli nie wymieniono zużytych części zgodnie z zaleceniami producenta.

Wykonujemy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne drukarek paragonowych G-printer. Od producenta posiadamy instrukcje, instrukcje napraw, a także możemy skonsultować, otrzymać porady i zalecenia dotyczące napraw.


Serwis naprawa DRUKAREK PARAGONOWYCH POS GPRINTER