CODEON NA allegro 1

0
 x 
Pusty koszyk

Naprawa drukarek paragonów POS SAM4S

Dużą niszą, w której wykorzystywane są drukarki paragonów, są kuchnie restauracji, fast foodów i kawiarni. W takich miejscach użytkowania występuje duże ryzyko przedostania się płynu do wnętrza drukarki termicznej. Przez otwór na kasę woda dostaje się do głowicy drukującej i płyty centralnej. Jeśli drukarka nie zostanie natychmiast wyłączona, płyta zostanie nieodwracalnie uszkodzona z powodu korozji warstw metalicznych w obwodach drukowanych.

Jeśli uszkodzenia są niewielkie, serwis będzie mógł wysuszyć i naprawić drukarkę paragonów. Ale jeśli zalana drukarka po naprawie działa niestabilnie, lepiej kupić nową drukarkę POS. Producent termicznych drukarek paragonów SAM4S posiada modele, które można wyposażyć w osłonę chroniącą urządzenie przed wilgocią. Na przykład drukarka do paragonów SAM4S GIANT-100.

Atutem napraw w naszym warsztacie jest to, że jesteśmy dystrybutorem drukarek SAM4S w Polsce. Posiadamy niezbędną dokumentację, dokładne instrukcje, schematy oraz niezbędny sprzęt. Nasi inżynierowie są regularnie szkoleni przez producenta i mają możliwość konsultacji z pracownikami jego działu serwisowego.

Wykonujemy naprawy sprzętu POS SAM4Sterminale POS typu All In One SAM4S oraz modułowe komputery POS SAM4S.


Oferujemy usługi naprawy drukarek paragonowych SAM4S:

- Diagnostyka drukarek bonowych SAM4S;

- Wymiana głowicy drukującej;

- Wymiana czujnika;

- Wymiana obcinaka;

- wymiana taśmy połączeniowej lub rolki gumowej;

- Wymiana jednostki systemowej i elementów zasilających

- Oczyszczenie obudowy, głowicy drukującej, obcinaka z zabrudzeń

- Aktualizacja firmware.


Przyjmując sprzęt do naprawy po pełnej diagnostyce, nasz inżynier jest w stanie podać dokładne terminy naprawy, jeśli posiadamy części zamienne na stanie. A jeśli mówimy o drukarce paragonów i pokwitowań SAM4S, to prawie zawsze, ponieważ posiadamy szeroki asortyment części zamiennych do drukarek bonowych SAM4S Giant-100 i SAM4S GCUBE. Po zainstalowaniu części testujemy drukarki POS, aby upewnić się, że działają. Dodatkowo diagnostyka jest bezpłatna w przypadku naprawy drukarki u nas.

Możesz liczyć na ekspresową diagnozę i pilną naprawę w przypadku oczywistej usterki oraz dostępności części zamiennej. Jeśli nadal konieczne będzie pozostawienie produktu na dłużej, zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby jak najszybciej zakończyć naprawę. Udzielamy gwarancji na wszystkie wykonane naprawy, jak również na użyte do naprawy części zamienne.


Serwis naprawa DRUKAREK PARAGONOWYCH POS SAM4S