CODEON NA allegro 1

0
 x 
Pusty koszyk

Sam4s Hcube Drukarka do paragonów USB+RS232+LAN

Nowość

Sam4s Hcube Drukarka do paragonów USB+RS232+LAN

631 zł
513 zł netto


Mówimy po polsku!
Говоримо українською!
We speak english!
¡Hablamos español!
Мы говорим по-русски!

Poproś o telefon

Drukarka do paragonów POS HCUBE produkcji firmy SAM4S jest budżetowym odpowiednikiem szeroko rozpowszechnionego modelu drukarki paragonowej GCUBE. Drukarka bonowa  HCUBE odziedziczyła wysoką niezawodność działania, doskonałą jakość druku i funkcjonalność. Obydwa modele drukarek posiadają możliwość zastosowania papieru o szerokości 80 mm. Drukarkę do paragonów HCUBE można podłączyć do systemu POS lub kasy fiskalnej.

Jest jednak kilka różnic: drukarka paragonowa SAM4S HCUBE ma znacznie niższą cenę, a prędkość drukowania wcale nie jest zmniejszona: (dla modelu GCUBE - 250 mm/s, a dla modelu drukarki paragonowej HCUBE - 230 mm/s).

Ponadto drukarka paragonów SAM4S HCUBE ma prostokątny kształt, może być instalowana zarówno w pionie, jak i w poziomie, co umożliwia wystawienie paragonu zarówno w poziomie, jak i w pionie.

Drukarka zamówień do kuchni HCUBE może być przymocowana do ściany lub także zainstalowana na dowolnej poziomej powierzchni.

SAM4S HCUBE drukarka termiczna z gilotyną z funkcją częściowego obcinania papieru, pomagającą sprawnie wyjmować paragony z drukarki. Szacowana trwałość obcinacza - 150 milionów cięć. W tym modelu drukarki paragonowej obcinak nie ma opcji pełnego cięcia.

Metodą druku paragonów i pokwitowań jest bezpośredni druk termiczny, który polega na tym, że obrazy tekstowe i graficzne pojawiają się na wrażliwej taśmie termicznej w wyniku działania termicznej głowicy drukującej, której żywotność wynosi 100 km zadrukowanej taśmy. Standardowa rozdzielczość druku - 203 dpi, czyli 8 punktów na mm.

Drukarka termiczna paragonów jest kompatybilna z większością urządzeń komputerowych z systemami operacyjnymi Windows, iOS i Android. Drukarka wyposażona jest także w pamięć wewnętrzną (RAM - 4 MB, Flash - 4 MB) do przechowywania niezbędnych szablonów wydruku i innych ustawień.

Interfejsy USB, Serial, Ethernet, RJ45 umożliwiają podłączenie urządzeń peryferyjnych, takich jak szuflada kasowa czy skaner kodów kreskowych. Możliwe jest także dodatkowe wyposażenie w porty Bluetooth i Wi-Fi.

Drukarka paragonowa SAM4S HCUBE charakteryzuje się stylowym, minimalistycznym designem, wzmocnioną obudową, a także najprostszą i najwygodniejszą konstrukcją, dzięki której obsługa i ładowanie materiałów eksploatacyjnych jest maksymalnie wygodne i zajmuje tylko kilka sekund.

Drukarka termiczna pos SAM4S HCUBE doskonale sprawdza się w sklepach spożywczych, supermarketach, aptekach, hotelach, na stacjach paliw lub w hurtowniach.

Opcjonalnie możliwe wyposażenie urządzenia w dzwonek kuchenny.

Zalety drukarki paragonowej HCUBE SAM4S:

- Możliwość drukowania paragonów fiskalnych

- Prędkość druku – 230 mm/s

- Szerokość druku – 72 mm

- Zestaw interfejsów USB, Serial, Ethernet, RJ 45

- Wystawianie paragonu w poziomie i w pionie

- Żywotność ocinaka z cięciem częściowym – 150 milionów cięć

- Koreańska jakość

- Niski koszt.

Dane techniczne
Rodzaj druku Bezpośredni druk termiczny
Rozdzielczość druku 203 dpi
Prędkość druku 230 mm/sek
Szerokość druku 

80,0 mm

Obsługa systemu operacyjnego Windows, iOS, Android, Linux
Pamięć RAM -  4 MB, Flash - 4 MB
Rodzaje kodów kreskowych UPC-A, UPC-E, EAN8, EAN13, kod 39, kod 93, 
kod 128, ITF, CODABAR, PDF417, QRCode
Interfejsy USB, RS-232, Ethernet, RJ 45
Żywotność głowicy termicznej 150 km wydruku

Wystawianie paragonu

 w poziomie i w pionie
Trwałość obcinaka 1,5 mln cięć
Wymiary 140x179x117 mm
Waga 920 g
Zasilacz DC 24V / 2.5A

Drukarka paragonowa POS SAM4S-HCUBE Instrukcja obsługi tutaj. 
Drukarka paragonowa POS SAM4S-HCUBE Instrukcja konfiguracji i serwisowania tutaj.
Drukarka paragonowa POS SAM4S-HCUBE Broszura producenta tutaj

WYBRALIŚMY SPECJALNIE DLA CIEBIE

OSTATNIO OGLĄDANE